Barskåp funkis

475659

BARSKÅP, funkis, fanerat i olika träslag, inrett med fack, toppen med glasskiva, höjd 61, 70x41 cm, nyckel finns

Ytslitage, senare tillkommet med hjul

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Barskåp funkis

Budhistorik (6 bud)
3390455
3391040
3390455
3382684
3382683
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.