Mikroskop

475657

MIKROSKOP, 1800-talets slut, i sträschatull, märkt "Swift & son, Tottenham", schatullets höjd ca 30 cm

Visst slitage, Stockholms auktionsverk garanterar inte funktionen

Nautica/Technica, Diverse

Hylla 1

Mikroskop

Budhistorik (3 bud)

3389977
3380845
3380845

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.