Oidentifierad konstnär oljemålning

475656

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Kvinnoporträtt, spännramen märkt 185 Coll. Alex. Bonet(?), olja på duk, ca 65x54 cm

Mindre retuscher

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Budhistorik (14 bud)
3391168
1 800
3391167
1 700
3389986
1 600
3389985
3389938

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.