Skrivbordsarmatur Tyskland

475637

SKRIVBORDSARMATUR, metall samt plast, Tyskland, 1970-tal, gullackerad, etikettmärkt "Waldmann-Leuchten", justerbar, höjd ca 50 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Skrivbordsarmatur Tyskland

Budhistorik (2 bud)

3389629
3380849

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.