Hattaskar trä

475633

HATTASKAR, 2 st., böjträ, 1900-talets första hälft, märkta invändigt med stämpel "Grand Prix Paris 1900", diameter ca 45-66 cm

Slitage, repor

Möbler, Övriga möbler, Diverse, Specialauktion

Rum 12

Hattaskar trä

Budhistorik (7 bud)
3390434
650
3385761
600
3385761
500
3381949
450
3381767

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer