Hattaskar trä

475633

HATTASKAR, 2 st., böjträ, 1900-talets första hälft, märkta invändigt med stämpel "Grand Prix Paris 1900", diameter ca 45-66 cm

Slitage, repor

Möbler, Övriga möbler, Diverse, Specialauktion

Rum 12

Hattaskar trä

Budhistorik (7 bud)
3390434
650
3385761
600
3385761
500
3381949
450
3381767

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.