Joakim Allgulander "Blinded"

475631

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Blinded", signerad och numrerad Joakim Allgulander 170/240, färglitografi, bladmått 38x27,5 cm; oramad

Konst, Grafik, Specialauktion

Rum 9, Vagga 2

Joakim Allgulander
Budhistorik (7 bud)
3390435
700
3388723
650
3388707
600
3388707
450
3384892

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer