Omega De Ville herrarmbandsur i 18 k

475630

OMEGA, armbandsur, De Ville, 18 k guld, ca 1970, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 111.077, serienr. 32419957, cal 620, fixoflexband i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm, inkl. originalbox

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, glas med repor, smärre bruksslitage, skadad box

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (18 bud)
3389392
3 600
3390369
3 600
3389392
3 400
3390368
3 200
3389392

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.