Fåtölj rotting Sommar

475627

FÅTÖLJ, rotting, 1900-talets första hälft, klädsel i imitationsläder, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, torkad stoppning

Möbler, Fåtöljer, Specialauktion

Rum 17

Fåtölj rotting Sommar

Budhistorik (8 bud)
3389231
3390395
1 400
3389231
3385989
600
3384193
450

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer