Fåtölj rotting Sommar

475627

FÅTÖLJ, rotting, 1900-talets första hälft, klädsel i imitationsläder, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, torkad stoppning

Möbler, Fåtöljer, Specialauktion

Rum 17

Fåtölj rotting Sommar

Budhistorik (8 bud)
3389231
3390395
1 400
3389231
3385989
600
3384193
450

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.