Carl Gabriel Wadell

475625

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): En hjältes död, kopia efter Nils Forsbergs målning, signerad och daterad "CG Wadell -89 kopia", olja på duk 37x52 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl Gabriel Wadell

Budhistorik (6 bud)
3390472
550
3390471
500
3390438
450
3389506
3381239

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.