Dan Leonette olja

475624

DAN LEONETTE (född 1941): Vårbäck, signerad Dan Leonette, olja på duk, 24,5x33 cm

Rum 4

Dan Leonette olja

Budhistorik (11 bud)
3390133
750
3390134
700
3390133
650
3390116
600
3390112
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.