Dan Leonette olja

475623

DAN LEONETTE (född 1941): Trädet, signerad Dan Leonette, olja på duk, 24x19,5 cm

Rum 6

Dan Leonette olja

Budhistorik (6 bud)
3388374
550
3388355
500
3388365
450
3388355
3386435

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.