Byråer 1960-tal

475622

BYRÅER, 2 st., 1900-talets mitt, fanérade i teak, vardera med tre lådor i front, höjd ca 72, 81x43 cm

Slitage, nycklar saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byråer 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
3390440
2 400
3382245
3382245
1 400
3389586
1 300
3382245

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer