Byråer 1960-tal

475622

BYRÅER, 2 st., 1900-talets mitt, fanérade i teak, vardera med tre lådor i front, höjd ca 72, 81x43 cm

Slitage, nycklar saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byråer 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
3390440
2 400
3382245
3382245
1 400
3389586
1 300
3382245

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.