J Holmbäck Stockholmsmotiv

475621

J HOLMBÄCK (1900-tal): Stockholmsskymning, signerad J Holmbäck, daterad -27, olja på duk, ca 70x100 cm

Fack 46

J Holmbäck Stockholmsmotiv

Budhistorik (12 bud)
3390515
1 300
3389473
3389473
950
3390312
900
3389473
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.