Stig Lindberg Colores ytterfoder Sommar

475619

STIG LINDBERG, "Colores", ytterfoder, 4 st., porslin, Gustavsberg, 1900-talets mitt, blå glasyr, diameter ca 18 cm, höjd ca 13 cm

En med nagg

Keramik/Porslin, Specialauktion

Budhistorik (19 bud)
3386393
1 400
3385159
1 300
3385054
3385158
3385054

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.