Byrå teak 1900-talets mitt

475609

BYRÅ, teak, 1900-talets mitt, 6 lådor i front, skjutdörr med bakomliggande hyllplan, höjd ca 73, 90x42 cm

Smärre repor, färgskiftning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Byrå teak 1900-talets mitt

Budhistorik (9 bud)
3389970
700
3389578
650
3389969
600
3389578
550
3389733
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer