Byrå teak 1900-talets mitt

475609

BYRÅ, teak, 1900-talets mitt, 6 lådor i front, skjutdörr med bakomliggande hyllplan, höjd ca 73, 90x42 cm

Smärre repor, färgskiftning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Byrå teak 1900-talets mitt

Budhistorik (9 bud)
3389970
700
3389578
650
3389969
600
3389578
550
3389733
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.