Soffbord 1900-talets mitt

475607

SOFFBORD, teak, 1900-talets mitt, hyllplan med ribbor, höjd ca 56, 125x55 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 2

Soffbord 1900-talets mitt

Budhistorik (14 bud)
3389829
900
3390146
850
3389829
3390145
750
3389829
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer