Soffbord 1900-talets mitt

475607

SOFFBORD, teak, 1900-talets mitt, hyllplan med ribbor, höjd ca 56, 125x55 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 2

Soffbord 1900-talets mitt

Budhistorik (14 bud)
3389829
900
3390146
850
3389829
3390145
750
3389829
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.