Stina Håfström Oljemålning

475603

STINA HÅFSTRÖM (1915-2012) : Blomsterstilleben, signerad S. Håfström, olja på pannå, 31x17 cm

Fack 34

Stina Håfström Oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3390480
3385449

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.