Fåtöljer ett par bord Sommar

475599

FÅTÖLJER, ett par, BORD, rotting, 1900-talets andra hälft, bordsskiva i frostat glas, klädsel i blommig textil, fåtöljernas sitthöjd ca 38, bordets höjd 55, 80x54 cm

Slitage, ställvis grövre, fläckar, krackeleringar

Möbler, Övriga möbler, Specialauktion

Rum 21

Fåtöljer ett par bord Sommar

Budhistorik (1 bud)

3385290
2017-07-22 20:54:03

2017-07-26 kl 12:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.