Kopia efter Albert Edelfelt

475592

ALBERT EDELFELT (1854-1905), kopia efter: "I Yttersta skären", märkt A Edelfelt cop, olja på duk, ca 88x146 cm

Delvis med krackeleringar, smärre ytfläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Kopia efter Albert Edelfelt

Budhistorik (8 bud)
3396500
4 800
3396493
4 600
3396491
3396489
3395647

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.