Serveringsvagn

475589

SERVERINGSVAGN/BARBORD, mässing, 1900-talets mitt, 2 plan med skivor i svart glas, på hjultrissor, höjd 78, diameter 46 cm

Bruksslitage, repor samt enstaka bucklor

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (27 bud)
3390275
3390412
2 800
3390275
2 600
3390371
2 400
3390275

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.