Öronlappsfåtölj i skinn

475579

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, sannolikt Dannmark, klädd i grönt skinn, höjd 105, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Öronlappsfåtölj i skinn
Budhistorik (12 bud)
3390311
3389579
750
3390310
750
3389579
700
3390309
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.