Stolar Danmark

475576

STOLAR, 6 st, 1960-tal, Danmark, stomme i valnöt, ryggbricka i teakfanér, stoppade sitsar, klädsel i cognacsfärgat läder, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 2

Stolar Danmark

Budhistorik (26 bud)
3393738
6 200
3393740
6 200
3393738
6 000
3393739
5 800
3393738
5 600

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.