Vilfåtölj

475568

VILFÅTÖLJ, 1900-tal, med huvudkudde, Ljungbergs textil, rygghöjd ca 92 cm

Tyg med slitage, ngt solblekt

Möbler, Stolar, Diverse

Vilfåtölj

Budhistorik (20 bud)
3388664
1 300
3388620
3388663
3388620
3388661

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.