Arvid Öström Blomsterstilleben

475564

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Sommarblomster, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 20,5x14 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Budhistorik (5 bud)
3390061
2 400
3381339
3381339
550
3380810
500
3380810

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.