Design Arne Jacobsen Sjuan

475563

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", modell 3107, stolar, 4 st., Petrol nr 970, Danmark, benställning i satinkrom, sitthöjd ca 43 cm, tillverkade 2007

Smärre slitage, repor

Möbler, Stolar

Hylla 8

Design Arne Jacobsen Sjuan

Budhistorik (19 bud)
3390218
5 400
3390233
5 200
3390218
5 000
3390228
4 800
3390218
4 600

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer