Design Arne Jacobsen Sjuan

475563

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", modell 3107, stolar, 4 st., Petrol nr 970, Danmark, benställning i satinkrom, sitthöjd ca 43 cm, tillverkade 2007

Smärre slitage, repor

Möbler, Stolar

Hylla 8

Design Arne Jacobsen Sjuan

Budhistorik (19 bud)
3390218
5 400
3390233
5 200
3390218
5 000
3390228
4 800
3390218
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.