Design Arne Jacobsen Myran stolar

475555

ARNE JACOBSEN, "Myran", modell 3101, stolar, 4 st., för Fritz Hansen, lackerade i powdergreen, modell 950, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage, repor

Möbler, Stolar, Design

Hylla 10

Budhistorik (21 bud)
3389910
6 200
3389906
6 000
3389908
6 000
3389906
5 800
3389905
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.