Ljuskrona

475552

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, mässingsstomme behängd med prismor, diameter ca 48 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Ljuskrona

Budhistorik (3 bud)

3388394
3379908
3379325

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.