Jambyia Nordafrika

475546

JAMBYIA, 1900-talets första del, Nordafrika, trä och mässingsbeslag. längd ca 43 cm

Skador och lagningar

Vapen/Medaljer

Jambyia Nordafrika

Budhistorik (1 bud)

3381734
2017-07-19 22:10:53

2017-07-25 kl 16:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.