Karl Bergman oljemålning

475545

KARL BERGMAN (1891-1965): Skärgårdsbild med tallar, signerad K Bergman, olja på duk, 67x98 cm

Fack 30

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3391185
850
3391184
750
3391183
700
3391182
600
3387215
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.