Karl Bergman oljemålning

475545

KARL BERGMAN (1891-1965): Skärgårdsbild med tallar, signerad K Bergman, olja på duk, 67x98 cm

Fack 30

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3391185
850
3391184
750
3391183
700
3391182
600
3387215
550

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer