Golvlampa Ateljé Lyktan

475543

ATELJÉ LYKTAN, "Gustav", golvlampa, 1970-tal, mässing, för 5 ljuspunkter, fot i marmor, höjd ca 205 c.

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa Ateljé Lyktan

Budhistorik (15 bud)
3388313
1 600
3385853
3388312
3385853
1 400
3388311
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.