Fritz Kärfve oljemålning

475537

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Stadsmotiv, signerad Fritz Kärfve, olja på duk, 50x40 cm

Krackeleringar

Fack 31

Fritz Kärfve oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3379708
500
3380775
450
3379708
3380774
3379708

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.