Arne Jacobsen Myran stolar

475535

ARNE JACOBSEN, "Myran", modell 3101, stolar, 5 st., för Fritz Hansen, lackerade i svart, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Senare lackerade, smärre slitage, repor

Möbler, Stolar, Design

Hylla 8

Arne Jacobsen Myran stolar

Budhistorik (23 bud)
3390232
6 000
3390231
5 800
3390227
5 600
3390226
5 400
3390224
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.