Monstrans

475526

MONSTRANS, 1800-tal, genombruten fot, dekor med änglar, träskuren dekor med St Göran och Draken, höjd ca 32 cm

Slitage

Diverse

Monter 8

Monstrans

Budhistorik (5 bud)
3388487
900
3388403
850
3388303
3383454
700
3379511
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.