Matbord Carl Malmsten

475524

MATBORD, enligt uppgift Carl Malmsten, fanerat i valnöt, höjd 74, 137x95 cm, en iläggsskiva ā 50 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 2

Matbord Carl Malmsten

Budhistorik (12 bud)
3390930
2 800
3390945
2 600
3390930
2 400
3390940
3390930
1 600

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.