Arne Jacobsen Myran stolar

475517

ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 4 st, Fritz Hansen, märkta FH Made in Denmark 1967, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, fanérskador och smuts

Möbler, Stolar, Design

Rum 22

Arne Jacobsen Myran stolar

Budhistorik (34 bud)
3388942
3 400
3388896
3 200
3384370
3388045
3384370
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.