Goldwyn Follies filmaffisch

475511

GOLDWYN FOLLIES, United Artists, filmaffisch, 1930-40-tal, ca 99x69 cm

Fuktskador

Konst, Grafik, Diverse

Fack 42

Goldwyn Follies filmaffisch
Budhistorik (14 bud)
3387809
950
3388068
900
3387809
850
3388067
3387809
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.