Design Arne Jacobsen Sjuan

475510

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", modell 3107, stolar, 8 st., svartlackerade, Danmark, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Senare lackerade, repor, slitage, en stol med kraftiga repor, en stol med genomgående skada

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

Design Arne Jacobsen Sjuan

Budhistorik (12 bud)
3388808
6 400
3388770
6 200
3388709
6 000
3388768
6 000
3388709
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.