Design Arne Jacobsen Sjuan

475508

ARNE JACOBSEN, "Myran", modell 3101, stolar, 6 st., för Fritz Hansen, lackerade i svart, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Senare lackerade, slitage, repor

Möbler, Stolar, Design

Hylla 8

Design Arne Jacobsen Sjuan

Budhistorik (7 bud)
3388557
4 200
3379678
3379677
3379676
3379675

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.