Arne Jacobsen Myran

475501

ARNE JACOBSEN, "Myran", modell 3101, stolar, 6 st., för Fritz Hansen, lackerade i svart, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Senare lackerade, slitage, repor

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

Arne Jacobsen Myran

Budhistorik (19 bud)
3388869
5 800
3388867
5 600
3388864
5 400
3388568
5 200
3388263
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.