Arne Jacobsen Myran

475500

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", modell 3107, stolar, 6 st., svartlackerade, Danmark, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Senare lackerade, repor, slitage

Möbler, Stolar, Design

Hylla 8

Arne Jacobsen Myran

Budhistorik (13 bud)
3388488
6 600
3388407
6 400
3387815
6 200
3388400
6 000
3387815
5 400

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.