Handkolorerade spelplander

475499

HANDKOLORERADE LITOGRAFIER, 3 st, i form av spelplaner, 1800/1900-tal, delvis handkolorerade, nymonterade i förgyllda ramar med passepartout, ca 30x42 cm

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Fack 19

Handkolorerade spelplander
Budhistorik (1 bud)

3382532
2017-07-20 17:09:23

2017-07-26 kl 10:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.