Byrå teak

475493

BYRÅ, teak, 1950-tal, 3 dlr, mässingsbeslag, höjd ca 71, 76x36 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå teak

Budhistorik (11 bud)
3389042
750
3388934
700
3389041
700
3388934
650
3389040
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.