Parkeringsautomat 1900-tal

475474

PARKERINGSAUTOMAT, 1900-tal, Duncan meter, AB Maskinteknik Solna, metall, höjd 47 cm

Slitage, öppningsbar

Diverse

Rum 7

Parkeringsautomat 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
3379826
3388888
1 900
3379826
1 800
3388887
1 700
3379826
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.