Spegel tillskriven Estrid Ericson

475471

SPEGEL, tillskriven Estrid Ericson för Svenskt Tenn, förgyllt trä samt blå textildel, höjd ca 98, bredd 56 cm

Bruksslitage, senare bakstycke

Speglar

Hylla 1

Budhistorik (28 bud)
3389934
4 400
3389130
4 200
3389933
3389130
3 800
3388859
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.