Dekorelement i majolika

475469

DEKORELEMENT, 1 par, glaserad majolika, 1800-talets andra hälft, på stensockel, i form av lejonmaskaroner, höjd ca 24 cm

Nagg, retuscher

Keramik/Porslin, Diverse

Monter 19

Dekorelement i majolika

Budhistorik (5 bud)
3388391
3388389
900
3388234
3381824
600
3380135

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.