Elsa Celsing oljemålning

475464

ELSA CELSING (1880-1974): Krysantemum, signerad E. Celsing, olja på pannå, 46x37 cm

Fack 25

Elsa Celsing oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3388579
850
3388511
3387819
750
3388510
700
3387819
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.