Philip von Schantz färglitografi Sommar

475463

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vettar, signerad v. Schantz, HC VI/XV, färglitografi, ca 38x49 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Fack 22

Budhistorik (29 bud)
3389294
2 800
3389296
2 600
3389294
3387937
1 900
3381198
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.