Design W.A Bolin onyx

475461

W.A BOLIN, fat, onyx, med bladmönstrad dekorrand i silver, Stockholm 1960-tal, diameter 14 cm

stenen med skador

Silver, Design

Design W.A Bolin onyx

Budhistorik (13 bud)
3388666
3388316
950
3388074
900
3388050
850
3388069
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.