Philippe Stack stolar

475451

PHILIPPE STARCK, stolar, 3 st, "Mr Impossible", för Kartell, transparent plast, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre repor

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Philippe Stack stolar

Budhistorik (16 bud)
3380337
2 600
3380335
2 400
3380334
3380333
3380332
1 900

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer