Philippe Stack stolar

475451

PHILIPPE STARCK, stolar, 3 st, "Mr Impossible", för Kartell, transparent plast, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre repor

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Philippe Stack stolar

Budhistorik (16 bud)
3380337
2 600
3380335
2 400
3380334
3380333
3380332
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.