Gipsrelief Sven Boberg

475445

SVEN BOBERG (1870-1935): Kvinnlig akt, patinerad gips, monogramsignerad och daterad Paris 1904, höjd 42 cm

Nagg

Konst, Skulpturer

Gipsrelief  Sven Boberg

Budhistorik (21 bud)
3389144
3389141
1 900
3389133
1 800
3389139
1 700
3389133
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.