Gipsrelief Sven Boberg

475445

SVEN BOBERG (1870-1935): Kvinnlig akt, patinerad gips, monogramsignerad och daterad Paris 1904, höjd 42 cm

Nagg

Konst, Skulpturer

Gipsrelief  Sven Boberg

Budhistorik (21 bud)
3389144
3389141
1 900
3389133
1 800
3389139
1 700
3389133
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer